Персонал за речни круизни кораби

Изи Консулт е българска консултантска компания, спомагаща комуникацията на утвърдени работодатели с най- добрите кандидати. Специализирана е в набирането и подбора на персонал.

Набиране на пресонал за следните работни позиции:

  • Главен готвач;
  • Помощник главен готвач;
  • Сладкар;
  • Готвач;
  • Камериер;
  • Ресторант мениджър;
  • Ресторант сервитьор;
  • Бар мениджър;
  • Бар сервитъор;
  • Барман;
  • Рецепционист;
  • Фризьор;
  • Масажист.

Изисквания:

  • Опит на позицията, за която желаете да кандидатствате – минимум 1г.;
  • Добро ниво на английски език (задължително);
  • Владеенето на втори западен език се счита за предимство (немски, испански, френски);

Основни отговорности:

  • Качествено изпълнение на задълженията (спрямо избраната длъжност);
  • Умение за работа в екип;
  • Комуникативност;
  • Отговорност и силна мотивация.

Фирмата предлага:

  • Отлично възнаграждение: 1000 – 3000 EUR нето / месечно;
  • Допълнително бакшиш: 600 – 1000 EUR нето / месечно;
  • Бонус за немски език: 350 EUR нето / месечно;
  • Трудов договор и осигуровки – Швейцарски, Френски, Португалски или Кипърски;
  • Платен отпуск;
  • Отлични условия на работа;
  • Настаняване и изхранване – безплатно на борда на кораба;
  • Право на детски надбавки.

Кандидатстване:

Изпратете ваша актуална автобиография и снимка на:

E-mail: shipjobs@easyconsultbg.com

За повече информация :  +359 52 603 190/ +359 884 938 344

*Услугите на Изи Консулт са напълно БЕЗПЛАТНИ за кандидати.