Инженер конструктор – гр. Шумен

Изи Консулт е българска консултантска компания, спомагаща комуникацията на утвърдени работодатели с най- добрите кандидати. Специализирана е в набирането и подбора на персонал.

Изисквания:

  • Висше техническо образование;
  • Професионален опит в областта на проектиране и технологиране на машини, инструментална екипировка;
  • Умения за работа с Auto Cad/Solidworks;
  • Владеенето на английски език ще се счита за предимство;
  • Ориентираност към резултатите, инициативност, умения за работа в екип.

Основни отговорности:

  • Обработване на конструктивни задачи в рамките на проекти и/или отделни конструкции;
  • Конструиране на детайли и възли, създаване на съответната конструкторска документация – чертежи, спецификации и т.н.;
  • Съгласуване на изработените конструкторски решения с останалите членове от проектният екип.

Фирмата предлага:

  • Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Реални възможности за развитие;
  • Помощ при преместване;
  • Допълнително здравно застраховане.

Кандидатстване:

Изпратете ваша актуална автобиография на:

Мартин Вълчев

Email: Martin.Valchev@easyconsultbg.com

За повече информация:  +359 889 905 491

*Услугите на Изи Консулт са напълно БЕЗПЛАТНИ за кандидати.