Специалист по отчетите – гр. Варна

411 Маркетинг е бързо развиваща се онлайн рекламна агенция с офиси на три континента. Компанията е специализирана в Local & Organic SEO, Уеб дизайн, Копирайтинг и Онлайн маркетинг.

Изисквания:

  • Отлично владеене на английски език;
  • Много добри компютърни познания;
  • Добри умения в Excel (опит в отчитането е предимство);
  • Внимание към детайлите;
  • Способност за спазване на крайни срокове.

Основни отговорности:

  • Използване на отчети от корпоративни приложения, електронни таблици, графики, графики за откриване, изследване, документиране и представяне на въпроси и тенденции от данните на организацията;
  • Разработване и поддържане на планирани оперативни доклади за подпомагане на управлението;
  • Анализиране на данните, за да отговори на бизнес въпроси;
  • Изчисляване на комисионни;
  • Проверка на несъответствията и разрешаване на проблемите с таксуването.

Фирмата предлага:

  • Отлични условия на труд и социални придобивки;
  • Работа по смени: 08.00-17.00 и 17.00-01.30;
  • Транспорт след вечерната смяна;
  • Млада и приятелска работна среда;
  • Възможност за придобиване на опит в международна компания;
  • Обучение.

Кандидатстване:

Ако се интересувате от тази длъжност, моля, кандидатствайте с автобиография на английски език. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Контакти:

Миглена Палашка

Специалист по подбор на персонал

Мобилен: 052 / 637 114

Email: m.palashka@us.411locals.com