Асистент финансов контрольор – гр. Варна

411 Маркетинг е бързо развиваща се онлайн рекламна агенция с офиси на три континенти. Компанията е специализирана в Local & Organic SEO, Уеб дизайн, Копирайтинг и Онлайн маркетинг.

Изисквания:

  • Отлично владеене на английски език;
  • Много добри компютърни познания;
  • Внимание към детайлите;
  • Способност за спазване на крайни срокове.

Основни отговорности:

  • Проследяване на профили и изходящи плащания;
  • Следене дали цените съответстват на текущата пазарна ситуация;
  • Проверка на несъответствията и докладване на проблеми с таксуването;
  • Подготвяне на отчети, в които подробно се описва активността на дължимите сметки.

Фирмата предлага:

  • Отлични условия на труд и социални придобивки;
  • Работа по смени: 08.00-17.00 и 17.00-01.30;
  • Млада и приятелска среда;
  • Възможност за придобиване на опит в международна компания.

Кандидатстване:

Ако се интересувате от тази длъжност, моля, кандидатствайте с автобиография на английски език. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Контакти:

Миглена Палашка

Специалист по подбор на персонал

Мобилен: 052 / 637 114

Email: m.palashka@us.411locals.com