Оператор въвеждане на данни

411 Маркетинг е онлайн рекламна агенция с офиси, разположени на три континента, и предоставя на клиентите достъпни и ефективни услуги за интернет маркетинг. Компанията е специализирана в Local & Organic SEO, Уеб дизайн, Копирайтинг и Онлайн маркетинг. В момента 411 Marketing  набира мотивирани хора, които да се присъединят към непрекъснато нарастващ счетоводен екип за период от 3 до 6 месеца платена стажантска програма на позиция “Оператор въвеждане на данни”.

Изисквания:

  • Добри познания по английски език;
  • Много добри компютърни умения;
  • Умение за спазване на срокове;
  • Приятелско поведение.

Основни отговорности:

  • Проследявате и обработвате сметките и входящите плащания в съответствие с финансовите политики и процедури;
  • Гарантирате за правилно въведени данни в програмите за бази данни и счетоводство на компанията;
  • Проверка на несъответствията и разрешаване на проблемите с таксуването;
  • Генериране на отчети, в които се описва активността на приходите.

Фирмата предлага:

  • Чудесен офис с чудесни работни условия;
  • Обучение;
  • Опит в интернационална компания;
  • Работа на смени ( от 8:00 до 17:00 и от 17:00 до 1:30);
  • Млади и приятелски настроени колеги;
  • Осигурен транспорт след късните смени;
  • Възможност за постоянна работа след периода на стажа.

Кандидатстване:

Ако се интересувате от този стаж, моля, кандидатствайте с автобиография на английски език. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Контакти:

Миглена Палашка

Специалист по подбор на персонал

Мобилен: 052 / 637 114

Email: m.palashka@us.411locals.com